(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 5031494)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

30 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Australia, New South Wales, Sydney

6 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.