(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 5048910)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Dystans: 672.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Jastrzębie-Zdrój

20 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Sławno

21 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.