2-pokojowe mieszkanie (Nr 5273146)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 598.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

14 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

15 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego dobytku.