(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 5295642)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 3.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Świnoujście

31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Świnoujście

31 paź 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego majątku.