(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 5407066)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

2000

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1413.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Heerhugowaard

Od 27 gru 2019 do 4 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 27 gru 2019 do 4 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego mienia.