2-pokojowe mieszkanie (Nr 5589255)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1777.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Nottinghamshire, Nottingham

Od 9 cze 2020 do 10 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Czeladź

Od 12 cze 2020 do 13 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.