(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 5727294)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

700

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1196.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cheshire West And Chester, Northwich

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Owernia-Rodan-Alpy, Aulnat

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast małe meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.