(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 5728718)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1649.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Hemel Hempstead

13 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Żyrardów

21 kwi 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.