(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 5845089)

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1348.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

26 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Czarnków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na parę pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.