(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 5909646)

2 pokojowe  mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Dystans: 3092.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 17 wrz 2020 do 27 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Turcja, Antalya, Antalya

Od 18 wrz 2020 do 29 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.