(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2- pokojowe mieszkanie (Nr 6074704)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 1200.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Sztokholm, Kungsängen

Od 5 maj 2020 do 15 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Kowale

Od 5 maj 2020 do 20 maj 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.