(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 6108191)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1895.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

28 cze 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Grimsby

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.