2 pokojowe mieszkanie (Nr 6125576)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

130

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1301.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Saara, Saarbrücken

Od 19 lip 2020 do 20 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pokrzywnica

21 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.