2 pokojowe mieszkanie (Nr 6213960)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1536.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 27 lip 2020 do 31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

14 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego mienia.