(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 6425096)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 943.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Adliswil

Od 10 sie 2020 do 27 sie 2020

Adres i termin dostawy

Słowacja, Kraj Trenczyński, Horná Streda

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.