2 pokojowe mieszkanie (Nr 6444179)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 781.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Irlandia Północna, Belfast

5 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.