2 pokojowe mieszkanie (Nr 6474470)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 599.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 19 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 19 paź 2020 do 31 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pudeł, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego majątku.