2 pokojowe mieszkanie (Nr 6484545)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Dystans: 1427.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Veurne

19 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego majątku.