(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 6636449)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1457.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Region Flamandzki, Antwerpia

Od 13 paź 2020 do 14 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 15 paź 2020 do 25 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego dobytku.