(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-31 17:23

2 pokojowe mieszkanie (2 małe szafy ikea (2m wysokość) łóżeczko dziecięce + małe rzeczy

(Nr 2339508)
2 pokojowe mieszkanie (2 małe szafy ikea (2m wysokość) łóżeczko dziecięce + małe rzeczy

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 352.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

1 lut 2018