2 pokojowe mieszkanie 50m2 (BEZ mebli) (Nr 6084685)

2 pokojowe mieszkanie 50m2 (BEZ mebli)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 681.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 28 maj 2020 do 5 lip 2020

Adres i termin dostawy

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Od 28 maj 2020 do 5 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.