2-pokojowe mieszkanie bez mebli (1 krzeslo biurowe) (Nr 6138194)

2-pokojowe mieszkanie bez mebli (1 krzeslo biurowe)

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1653.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 31 paź 2020 do 8 lis 2020

Adres i termin dostawy

Szwecja, Stockholms Län, Sztokholm

Od 31 paź 2020 do 8 lis 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem małe meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.