(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie - okolo 3/4 vana - zaladunek 7-10 lutego (Nr 5745762)

2 pokojowe mieszkanie - okolo 3/4 vana - zaladunek 7-10 lutego

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2241.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Od 7 lut 2020 do 9 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 12 lut 2020 do 16 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.