(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2-pokojowe mieszkanie, para (Nr 5971489)

2-pokojowe mieszkanie, para

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 14.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Haarlemmermeer

31 mar 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Aalsmeer

31 mar 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.