(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-19 14:49

2 pokojowe mieszkanie - poczatek grudnia

(Nr 2101818)
2 pokojowe mieszkanie - poczatek grudnia

Waga w kg (łączna):

350.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2100.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

     Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Od 27 lis 2017 do 5 gru 2017

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny