(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2- pokojowe mieszkanie-rzeczy do przewiezienia do magazynu w Sulejówku + utylizacja (Nr 4373413)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: 498.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Ustka

15 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Sulejówek

Od 15 maj 2019 do 16 maj 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.