Spakowane, latwe w zaladunku i rozladunku (Nr 6716165)

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1840.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Akershus, Sandvika

Od 17 gru 2020 do 29 gru 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Witney

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego majątku.