2 pokojowe = paczki ladunki (Nr 6233637)

2 pokojowe = paczki ladunki

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1375.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Guildford

Od 6 wrz 2020 do 7 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Koziegłowy

Od 9 wrz 2020 do 10 wrz 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.