(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-05-30 18:20

2 pokojowy dom

(Nr 1819500)
2 pokojowy dom

Dystans: 1353.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 9832
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 18:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-30 do 2017-07-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Dartford, Wielka Brytania

27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny