(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowy dom (Nr 4521005)

2 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1747.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Midlands, Walsall

28 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Szary Koniec

31 paź 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego dobytku.