(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowy, maly apartament (Nr 5543215)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1388.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, Mayo, Castlebar

Od 2 mar 2020 do 7 mar 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Od 9 mar 2020 do 15 mar 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.