(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 rooms apartment (Nr 5991783)

2 rooms apartment

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

10

Dystans: 542.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Bazylea-Miasto, Bazylea

30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Bruksela

1 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.