(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-31 11:26

2 rowery

(Nr 1820609)
2 rowery

Dystans: 1163.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu czy też kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto poodkręcać oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się osadzić w osobnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów osłaniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Milicz, Polska

16 cze 2017

Adres i termin dostawy

Arco, Włochy

20 cze 2017