(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-31 11:26

2 rowery

(Nr 1820609)
2 rowery

Dystans: 1163.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu czy też kupić taki karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto odkręcić i ściągnąć wszelkie ruszające się częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, małych kartonach bądź osłonić kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów ochraniających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Milicz, Polska

16 cze 2017

Adres i termin dostawy

Arco, Trydent, Włochy

20 cze 2017