(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-16 09:45

2 rowery

(Nr 1851410)
2 rowery

Waga w kg:

20.00

Dystans: 3287.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, termin dostawy może zawierać się w dniach 4-13 września. Waga jednego roweru ok 20 kg. Transport dotyczy dwóch rowerów.

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-07-2017, 01:28

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-15

Czas transportu (dni):

8

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-16, 01:25

Opis oferty:

Witam, moge dzisiaj odebrac rowery, dostawa pomiedzy 24/25lipca lub jezeli Panstwu odpowoada pozniejszy termin to np polowa sierpnia lub koncowka. Pzdr

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-08-2017, 22:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-15

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę transportu jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić stosowny karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruszające się częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców ochraniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 . Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

12 wrz 2017