(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-16 09:45

2 rowery

(Nr 1851410)
2 rowery

Waga w kg:

20.00

Dystans: 3287.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, termin dostawy może zawierać się w dniach 4-13 września. Waga jednego roweru ok 20 kg. Transport dotyczy dwóch rowerów.

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 498402
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-07-2017, 01:28

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-15

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-16, 01:25

Opis oferty:

Witam, moge dzisiaj odebrac rowery, dostawa pomiedzy 24/25lipca lub jezeli Panstwu odpowoada pozniejszy termin to np polowa sierpnia lub koncowka. Pzdr

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

750 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-08-2017, 22:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-15

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo nabyć stosowny karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle , należy poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba osłonić gazetami albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

12 wrz 2017