(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 23:00

2 rowery

(Nr 1875830)
2 rowery

Dystans: 1110.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę transportu jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu lub zakupić taki karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się elementypedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie należy osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Kłodzko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bruselas, Bélgica

Termin elastyczny