(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 23:00

2 rowery

(Nr 1875830)
2 rowery

Dystans: 1110.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź kupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle opłaca się zdemontować i ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców zabezpieczających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kłodzko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bruselas, Bélgica

Termin elastyczny