(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-02 08:15

2 rowery

(Nr 2002859)
2 rowery

Waga w kg:

35.00

Dystans: 1739.00 km

Informacje dodatkowe:

Przewoz 2 rowerow gorskich

Oferty od Przewoźników (0)

330 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 10:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości:

349 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 09:40

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-05, 12:00

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w środę 6 września, dostawa piątek/sobota 8/9 września (nie do wyboru, zależy od tras). Rowery zabierzemy w całości, nie ma potrzeby pakowania ich do kartonów. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez pośredników, przeładunków czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST BŁYSKAWICZNA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 349 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę transportu dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć pasujący karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw osłaniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 . Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 .

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Od 2 wrz 2017 do 3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Aldershot, United Kingdom

Od 3 wrz 2017 do 4 wrz 2017