(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-02 08:15

2 rowery

(Nr 2002859)
2 rowery

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 1739.00 km

Informacje dodatkowe:

Przewoz 2 rowerow gorskich

Oferty od Przewoźników (0)

330 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 10:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości:

349 zł

ID firmy: 618
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 09:40

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-05, 12:00

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w środę 6 września, dostawa piątek/sobota 8/9 września (nie do wyboru, zależy od tras). Rowery zabierzemy w całości, nie ma potrzeby pakowania ich do kartonów. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez pośredników, przeładunków czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST BŁYSKAWICZNA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 349 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu bądź kupić taki karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się odkręcić i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić wycinkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające części takie jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle należy osłonić papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów osłaniających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Od 2 wrz 2017 do 3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Aldershot, Wielka Brytania

Od 3 wrz 2017 do 4 wrz 2017