(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 11:50

2 rowery

(Nr 2006771)
2 rowery

Waga w kg:

30.00

Dystans: 1862.00 km

Informacje dodatkowe:

Mile widziany przewóz w całości.

Oferty od Przewoźników (0)

320 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 15:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-13

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 320 zł

Wiadomości:

330 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 12:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości:

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 11:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję przewozu jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania albo nabyć stosowny karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się elementypedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie umieścić w oddzielnych, małych kartonach albo osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Bristol, Anglia, Wielka Brytania

Od 4 wrz 2017 do 16 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Smyków, Polska

Od 4 wrz 2017 do 21 wrz 2017