(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 rowery (Nr 2391234)

2 rowery

Waga w kg (łączna):

28

Dystans: 1458.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Romford

24 lut 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Dzierawy

Termin elastyczny


Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania bądź kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców chroniących paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.