(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-04-29 21:12

2 rowery

(Nr 2644604)
2 rowery

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1674.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które zwykle mieszczą się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się dodatkowo przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W wielu przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki i z trudem można przewieźć go samemu.

    Sprzęt treningowy powinien być należycie spakowany oraz zabezpieczony podczas transportu. Najlepiej jest zastosować oryginalne pudła. Jeśli urządzenie może łatwo ulegnąć awarii, należy zastosować do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, trzeba go zdemontować i zabezpieczyć wszystkie elementy osobno - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny w środku pudła – zadbajmy wobec tego o to, aby luźne obszary w paczce wypełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się trasa między adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, ciężar i gabaryty, a także liczba elementów potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 zł. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Haugesund, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kwidzyn, Polska

Termin elastyczny