(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 18:23

2 rowery (Nr 2753576)

2 rowery

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 640.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania lub kupić taki karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w oddzielnych, małych kartonach bądź osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 29 maj 2018 do 10 cze 2018

Adres i termin dostawy

Bad Bentheim, 48455, Niemcy

Termin elastyczny