(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-22 13:09

2 rowery

(Nr 2996988)
2 rowery

Waga w kg (łączna):

50.00

Dystans: 722.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru najlepiej osadzić w odrębnych, małych kartonach bądź osłonić kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Oświęcim, Polska

9 sie 2018

Adres i termin dostawy

Świnoujście, Polska

11 sie 2018