(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 20:06

2 rowery

(Nr 3008032)
2 rowery

Waga w kg (łączna):

5.00

Dystans: 154.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła bądź zakupić pasujący karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw osłaniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Chodzież, 64-800, Polska

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Miłosław, 62-320, Polska

Termin elastyczny