(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 rowery (Nr 4646491)

2 rowery

Waga w kg (łączna):

40.00

Dystans: 1524.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 sie 2019 do 20 sie 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardia, Mediolan

Od 21 sie 2019 do 22 sie 2019


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu trzeba poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, małych kartonach lub zabezpieczyć fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba osłonić makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.