(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 rowery dziecięce i paczka (Nr 4764444)

Długość [m]:

109

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1741.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Dudley

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Sójki

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).