(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-21 07:44

2 rowery, komplet opon, gitara

(Nr 2168694)
2 rowery, komplet opon, gitara

Waga w kg (łączna):

28.00

Dystans: 1688.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki rower należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź kupić taki karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w osobnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby lub przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Avignon, 84000, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny