(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 rowery, szafka,lawa 3 telewizory pudelka,torby,4 hokery (Nr 5896590)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1396.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Friesland, Pietersbierum

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Bordziłówka

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.