(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 rowery treningowe (Nr 3568289)

Długość [m]:

1.83

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.25

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 446.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które głównie można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się także między innymi: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki oraz niełatwo przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być należycie popakowany i osłonięty podczas transportu. Najbezpieczniej będzie wykorzystać oryginalne kartony. Jeżeli sprzęt może ulec awarii, bezpiecznie jest zastosować do ochrony takie materiały jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, trzeba go zdemontować i zapakować wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy wewnątrz kartonu – zadbajmy zatem o to, żeby puste obszary w skrzyni zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przemieszczać się w środku kartonu.

Na cenę transportu sprzętu sportowego ma wpływ odcinek między adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 zł. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 złotych.