(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 rowery typu składak. Bardzo małe. (Nr 6941339)

Waga w kg (łączna):

25

Dystans: 830.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Gerstetten

2 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić pasujący karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i ściągnąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych kartonach lub osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców osłaniających jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.