(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 22:42

2 rowery wraz z siedziskiem - krzesełkiem rowerowym dla dziecka, brak możliwości rozłożenia rowerów, przewóz rowerów w całości Cena: 250 zł PLN

(Nr 1829879)
2 rowery wraz z siedziskiem - krzesełkiem rowerowym dla dziecka, brak możliwości rozłożenia rowerów, przewóz rowerów w całości Cena: 250 zł PLN

Waga w kg:

20.00

Dystans: 870.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę transportu dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła lub kupić właściwy karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy poodkręcać i zdjąć wszystkie ruchome elementypedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się umieścić w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba osłonić papierem bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców zabezpieczających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Cypriana Kamila Norwida, Słupsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gustav-Freytag-Straße, Emden, Niemcy

Termin elastyczny