(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 22:42

2 rowery wraz z siedziskiem - krzesełkiem rowerowym dla dziecka, brak możliwości rozłożenia rowerów, przewóz rowerów w całości Cena: 250 zł PLN

(Nr 1829879)
2 rowery wraz z siedziskiem - krzesełkiem rowerowym dla dziecka, brak możliwości rozłożenia rowerów, przewóz rowerów w całości Cena: 250 zł PLN

Waga w kg:

20.00

Dystans: 870.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania albo nabyć odpowiedni karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie trzeba osłonić gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców chroniących przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Cypriana Kamila Norwida, Słupsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gustav-Freytag-Straße, Emden, Niemcy

Termin elastyczny