(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 rzeżby kazda po ok. 60 kg x 2 (Nr 8142822)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
2 rzeżby kazda po ok. 60 kg
90 x 30 x 60 cm
120 kg
2
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
240 kg
Dystans
108 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 9 lis 2021 do 10 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane

Od 9 lis 2021 do 10 lis 2021


Dzieła sztuki

           Przewóz dzieł sztuki jest zagadnieniem, któremu powinno się poświęcić dużo uwagi, dlatego że są to niejednokrotnie przedmioty o dużej wartości, czy to pieniężnej, czy uczuciowej.

            Żeby znaleźć tego rodzaju transport w giełdzie transportowej Clicktrans, kliknij w opcję „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wtedy przeświadczenie, iż przesyłka zostanie objęta odpowiednią troską przez firmę transportową. Kiedy życzysz sobie, aby firma transportowa spakowała obraz lub posąg, zapisz taką informację w okienku „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, jest możliwość również uściślić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod ogłoszeniem.

            Jeżeli możesz sam zapakować dzieło sztuki do transportu, nie zapomnij o kilku znaczących zaleceniach. Folia bąbelkowa jest idealna do ochronienia z zewnątrz dzieła przed zarysowaniami. Jeśli zawijasz nią malowidło, folia bąbelkowa nie może przywierać do farby, można przedtem zabezpieczyć płótno w inną, delikatniejszą tkaninę, przykładowo w pościel. Jeżeli chcesz przetransportować rzecz w pudle lub kartonie, bezwarunkowo zapełnij puste miejsca między obrazem a przegrodami kartonu. Można do tego zastosować profesjonalne styropiany albo syntetyczne wypełniacze, ale sprawdzą się również, pogniecione skrawki papieru, np. magazynów. Znaczące jest, aby pudło było tylko odrobinę większe niż transportowane dzieło sztuki, żeby uniknąć obijania się wewnątrz skrzyni.

            Cena transportu obrazu może być wyjątkowo niewysoka. Wykonany w serwisie Clicktrans transport dużego obrazu na trasie Warszawa – Kraków odbył się za tylko 100 PLN.